نمایش دهندگان

کسب درآمد با تبلیغات کلیکی

صاحبان وب‌سایت‌های پربازدید می‌توانند با استفاده از نمایش تبلیغات آنلاین در وب‌سایت خود درآمدزایی کنند. پلتفرم تبلیغات آنلاین پرلیکا بستر مناسبی را برای وب‌سایت‌های محتوایی فراهم کرده است تا بتوانند از طریق تبلیغات کلیکی درآمد مناسبی کسب نمایند. اگر شما نیز به‌دنبال کسب درآمد از سایت خود و به دنبال آن ارتقای کیفی محتوای سایت‌تان هستید، برای شروع کافیست وارد پنل پرلیکا شده و در بخش نمایش‌دهندگان ثبت‌نام نمایید.

کسب درآمد کلیکی در پرلیکا

بیش از ۵۰۰۰ تبلیغ‌کننده از پلتفرم پلیکا استفاده می‌کنند و از همین‌ رو ، پلیکا بالاترین درآمدزایی را برای رسانه‌هایش ایجاد می‌کند .

شفافیت در همکاری

همکاری ما با نمایش‌دهندگان بر پایه‌ی شفافیت و اعتماد متقابل شکل گرفته‌است. پلتفرم پرلیکا این امکان را به نمایش‌دهنده می‌دهد که دیدی روشن از تمام فرآیندها و جزئیات نوع کسب درآمد خود داشته‌ باشد.

شناخت و حفظ کیفیت رسانه‌ها

برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد که نمایش تبلیغات، ‌خللی در تجربه کاربری مخاطبان یا سرعت وب‌سایت نمایش‌دهندگان ایجاد نکند. همچنین تایید محتوا در پرلیکا با هدف حفظ کیفیت رسانه انجام می‌شود.

درآمدزایی حداکثر برای هر رسانه

سیستم هوشمند و الگوریتم‌های پرلیکا به صورتی طراحی شده است که با نمایش تبلیغات به کاربر درست، در مکان درست و به شکل درست، درآمدزایی هر نمایش‌دهنده را به حداکثر می‌رساند.

نمایش تبلیغات موضوعی

پرلیکا محتوای موجود در صفحات مختلف وب را تشخیص داده و تبلیغات متناسب با موضوع محتوای صفحه را در جایگاه‌های تبلیغاتی همان صفحه نمایش می‌دهد. این نوع از تبلیغات هوشمند سبب جلب توجه کاربر و در نتیجه افزایش درآمد سایت نمایش‌دهنده خواهد شد.

نمایش جزئیات درآمد

پرلیکا با نمایش جزئیات میزان درآمد نمایش‌دهندگان و جزییات پرداخت آن، فضای تبلیغات آنلاین کشور را شفاف‌تر ساخته و اطلاعات دقیق درآمدزایی هر سایت را در اختیار مالکان قرار می‌دهد. این جزییات شامل میزان بازدید، تعداد کلیک، اقدامات صورت گرفته بر روی آیتم‌های تبلیغاتی به صورت دقیق نمایش داده می‌شود.

امکان نظارت و تایید تبلیغات

پرلیکا این امکان را فراهم کرده‌است که نمایش‌دهندگان بتوانند بر آنچه که نمایش می‌دهند نظارت داشته باشند و نمایش دهندگان بتوانند آن دسته‌بندی از تبلیغاتی را که با محتوای سایت آن‌ها مغایرت دارد انتخاب کرده تا از عدم نمایش آن دسته‌بندی مطمئن شوند.